top of page

ЯДРО КОМАНДИ  

Ольга ЖИГМАНОВСЬКА

 

Виконавчий директор школи "Афіни",
Голова ГО "Новий формат освіти"
 

"Я дуже часто чую від працівників сфери освіти щось на кшталт того, що батьки можуть робити все що завгодно,але вони жодним чином не повинні втручатися в освітній процес, оскільки вони не мають спеціальних знань, навичок, досвіду, і, взагалі, є незрілими. Але, якщо не довіряємо брати участь в освітньому процесі, томоже не будемо довіряти народжувати дітей!?

 

Я впевнена, що батьки - повноцінні партнери держави та освітян в процесі формування системи освіти,а не сторонні порадники."

"Для мене зміни в освіті - це той початок нитки, з якого можна розплутати клубок соціальних, економічних і, навіть, політичних проблем, як в Україні, так і в світі."

 

Точка зору - стаття "Освіта: картина і ми" від 7 липня 2014 р. 

Анастасія КИСЛИНСЬКА

 

Розробник та менеджер проектів

з освіти, життя та відпочинку

Діана ЧЕРНЯВСЬКА

 

Консультант з особистого розвитку,

коуч з командної взаємодії

"Після двох років навчання в загальноосвітніх школах, я помітила, що рівень інтересу до навчання та допитливості в мого сина знижується, і школа формує в нього певний стереотип та заохочує до шаблонного виконання завдань і запам’ятовування інформації, замість того щоб розвивати вміння вчитися.

 

З 2013 року мій син навчався в альтернативній школі 3 рази на тиждень, та за власним індивідуальним графіком у школі-екстернаті. Вважаю цей досвід дуже позитивним і цікавим, хоча питання щодо системності і доцільності альтернативного навчання для всіх дітей в мене залишилися."

bottom of page